przewiń w dół

Futra Chorzów

Wytwórnia kuśnierska działająca pod marką Marczykiewicz istnieje na śląskim rynku wyrobów kuśnierskich już od kilku dekad. Marka futrzarska Marczykiewicz znajoma jest na całym Górnym Śląsku w tym w mieście Chorzów. Na przednią jakość proponowanych przez warsztat futrzarski artykułów z futer naturalnych składają się m.in. wieloletnia praktyka (w tym zebrana podczas kooperacji z firmami kuśnierskimi z całej Europy), ogromna troskliwość o materiał użytkowany do szycia futer a także własne fasony o nieśmiertelnym powabie.

Nabywcy z Chorzowa są dla nas niesłychanie ważni. Dostarczamy im gotowe artykuły futrzarskie jak również zbiór usług kuśnierskich, pomiędzy jakimi wymienić należy w szczególności konserwację futer używanych po okresie zimowym, oprzyrządzenie futra na następujący sezon, a także korekty kuśnierskie futer używanych. Naszym klientom z Chorzowa za każdym razem służymy kompetentną poradą odnośnie zakupu oraz pielęgnacji futer naturalnych.

Futrzarstwo Chorzów

futra ChorzówWarsztat kuśnierski Marczykiewicz szyje wyroby futrzarskie z surowca własnego a także powierzonego, przy czym w dbałości o najprzedniejszą klasę sporządzanych przez zakład wyrobów kuśnierskich nigdy nie użytkujemy skór miernej jakości. Wyroby gotowe proponowane przez wytwórnię futrzarską Marczykiewicz nigdy nie są zrobione z futer używanych i nie wykorzystujemy podczas wytwarzania usług firm obcych.

Nasi odbiorcy z Chorzowa mogą zakupić zarówno gotowe futro z naszej kolekcji jak i powierzyć wykonanie futra na wymiar. Oferujemy też przeróbki futer używanych, dzięki jakim otrzymane w spadku po krewnym futro odzyska miniony blask i będzie służyć następnej posiadaczce. Wszystkich odbiorców z Chorzowa zapraszamy do naszej siedziby, gdzie można zobaczyć i zmierzyć futra z bieżącej kolekcji.

Kuśnierze futrzarze Katowice Pracownia kuśnierska Bytom