Zakład futrzarski Będzin

Kilkadziesiąt lat doświadczenia w usługach futrzarskich.

Futra Będzin

Warsztat kuśnierski działający pod marką Marczykiewicz funkcjonuje na rynku wyrobów kuśnierskich w województwie śląskim już od kilkudziesięciu lat. Marka futer Marczykiewicz znana jest w całym województwie śląskim, w tym w mieście Będzin. Na wyjątkową jakość oferowanych przez pracownię kuśnierską wyrobów z futer naturalnych mają wpływ m.in. długoletnia praktyka (w tym doświadczenia zebrane podczas kooperacji z przedsiębiorstwami futrzarskimi z całej Europy), wielka troska o materiał stosowany do szycia futer oraz własne fasony o ponadczasowym wdzięku.

Usługi futrzarskie Będzin

Klienci z Będzina są dla nas nader ważni. Dostarczamy im gotowe produkty futrzarskie a także szereg usług futrzarskich, między którymi wymienić wypada głównie renowację futer używanych po sezonie zimowym, przygotowanie futra na przyszły sezon, a także przeróbki kuśnierskie futer używanych. Naszym odbiorcom z Będzina za każdym razem udzielamy kompetentnej porady względem kupna i konserwacji futer naturalnych.

Zapytaj o ofertę

Kuśnierstwo Będzin

Firma Marczykiewicz szyje futra z materiału własnego oraz przekazanego, przy czym w dbałości o najlepszą jakość przygotowywanych przez warsztat produktów kuśnierskich absolutnie nie używamy skór marnej klasy. Wyroby gotowe proponowane przez pracownię kuśnierską Marczykiewicz nigdy nie są zrobione z futer używanych oraz nie korzystamy podczas wytwarzania z usług firm obcych.

Pracownia kuśnierska Będzin

Nasi klienci z Będzina mogą dostać zarówno gotowe futro z naszej kolekcji jak i powierzyć wykonanie futra „na miarę”. Proponujemy także przeróbki futer używanych, dzięki jakim odziedziczone w spadku po krewnych futro odzyska pierwotny blask i będzie cieszyć kolejną posiadaczkę. Wszystkich nabywców z Będzina zapraszamy do naszej siedziby, gdzie można przejrzeć, jak również zmierzyć futra z aktualnej kolekcji.

Przykładowe produkty