Usługi kuśnierskie Gliwice

Kilkadziesiąt lat tradycji w usługach futrzarskich.

Futra Gliwice

Pracownia futrzarska działająca pod marką Marczykiewicz istnieje na śląskim rynku artykułów kuśnierskich już od kilku dekad. Marka futer Marczykiewicz znajoma jest w całym woj. śląskim, także w mieście Gliwice. Na pierwszorzędną jakość oferowanych przez pracownię kuśnierską produktów z futer naturalnych mają wpływ m.in. długoletnia praktyka (w tym zebrana w trakcie kooperacji z przedsiębiorstwami futrzarskimi z całej Europy), ogromna troskliwość o surowiec wykorzystywany do szycia futer oraz własne fasony o nieśmiertelnym powabie.

Futrzarze Gliwice

Nabywcy z Gliwic są dla nas nadzwyczaj istotni. Dostarczamy im gotowe produkty kuśnierskie, jak również niemało usług futrzarskich, pomiędzy którymi przytoczyć wypada przede wszystkim renowację futer używanych po sezonie zimowym, przygotowanie futra na przyszły sezon, a ponadto przeróbki kuśnierskie futer używanych. Swym odbiorcom z Gliwic zawsze służymy fachową konsultacją odnośnie kupna oraz konserwacji futer naturalnych.

Kuśnierz Gliwice

Firma Marczykiewicz szyje futra z materiału własnego, jak również przekazanego, przy czym w dbałości o najznakomitszą klasę wytwarzanych przez zakład artykułów futrzarskich nigdy nie użytkujemy skór miernej klasy. Artykuły gotowe oferowane przez pracownię futrzarską Marczykiewicz nigdy nie są wykonane z futer używanych oraz nie korzystamy w trakcie produkcji z usług firm trzecich.

Kuśnierstwo Gliwice

Nasi konsumenci z Gliwic mogą nabyć zarówno gotowe futro z naszej kolekcji, jak również powierzyć wykonanie futra „na miarę”. Proponujemy też przeróbki futer używanych, za sprawą którym odziedziczone w spadku po krewnych futro odzyska pierwotny blask i będzie cieszyć kolejną posiadaczkę. Wszystkich odbiorców z Gliwic zapraszamy do naszej siedziby, gdzie można przejrzeć oraz przymierzyć futra z bieżącej kolekcji.

Przykładowe produkty