Zakład futrzarski Ruda Śląska

Dekady tradycji w usługach futrzarskich.

Futra Ruda Śląska

Pracownia futrzarska działająca pod marką Marczykiewicz funkcjonuje na rynku wyrobów futrzarskich na Śląsku nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat. Futra marki Marczykiewicz znajome są w całym województwie śląskim, również w mieście Ruda Śląska. Na wyjątkową jakość dostarczanych przez pracownię kuśnierską artykułów z futer naturalnych składają się m.in. długoletnia praktyka (w tym nagromadzona podczas kooperacji z europejskimi firmami kuśnierskimi), olbrzymia troska o półprodukt wykorzystywany do szycia futer oraz własne kroje o wiecznym sznycie.

Ruda Śląska - gotowe futra, usługi kuśnierskie

Konsumenci z Rudy Śląskiej wiele dla nas znaczą. Dostarczamy im gotowe wyroby kuśnierskie jak również wiele usług kuśnierskich, pomiędzy którymi wypunktować wypada przede wszystkim pielęgnację futer noszonych po sezonie zimowym, przygotowanie futra na nadciągający sezon, a także korekty kuśnierskie futer. Naszym konsumentom z Rudy Śląskiej za każdym razem służymy fachowymi podpowiedziami odnośnie kupna oraz pielęgnacji futer naturalnych.

Zapytaj o ofertę

Kuśnierz Ruda Śląska

Pracownia futer Marczykiewicz wykonuje futra naturalne z surowca własnego oraz przekazanego, przy czym w dbałości o najwyższą klasę produkowanych przez zakład produktów futrzarskich absolutnie nie użytkujemy skór złej klasy. Artykuły gotowe oferowane przez pracownię futrzarską Marczykiewicz w żadnym wypadku nie są wykonane z futer używanych oraz nie korzystamy w trakcie ich wytwarzania z usług firm obcych.

Futrzarze Ruda Śląska

Nasi nabywcy z Rudy Śląskiej mogą kupić jednakowo gotowe futro z naszej kolekcji jak również powierzyć nam uszycie futra na wymiar. Oferujemy też przeróbki futer używanych, dzięki którym przywrócimy dawną świetność futrom odziedziczonym w spadku po krewnych futro, które będą radować następne pokolenia właścicielek. Wszystkich konsumentów z Rudy Śląskiej chcemy zaprosić do swej siedziby, gdzie możliwe jest zobaczenie i przymierzenie futer z bieżącej kolekcji.

Przykładowe produkty