Usługi kuśnierskie Sosnowiec

Parędziesiąt lat tradycji w usługach kuśnierskich.

Futra Sosnowiec

Pracownia futrzarska funkcjonująca pod marką Marczykiewicz funkcjonuje na rynku produktów kuśnierskich w województwie śląskim już od kilku dekad. Marka futer Marczykiewicz znana jest w całym województwie śląskim, także w mieście Sosnowiec. Na doskonałą jakość dostarczanych przez warsztat futrzarski produktów z futer naturalnych składają się m.in. wieloletnie doświadczenie (w tym zebrane w trakcie współpracy z przedsiębiorstwami futrzarskimi z całej Europy), ogromna troskliwość o materiał wykorzystywany do szycia futer, jak również własne fasony o nieprzemijalnym powabie.

Kuśnierze, futrzarze Sosnowiec

Klienci z Sosnowca są dla nas niezmiernie ważni. Proponujemy im gotowe wyroby futrzarskie jak również mnóstwo usług futrzarskich, między którymi wyliczyć należy przede wszystkim renowację futer używanych po okresie zimowym, oprzyrządzenie futra na nadchodzący sezon, a ponadto modyfikacje futrzarskie futer używanych. Swym konsumentom z Sosnowca za każdym razem udzielamy profesjonalnych porad względem kupna i pielęgnacji futer naturalnych.

Zapytaj o ofertę

Usługi futrzarskie Sosnowiec

Firma Marczykiewicz szyje futra z materiału własnego oraz przekazanego, przy czym w dbałości o najprzedniejszą jakość produkowanych przez warsztat wyrobów kuśnierskich absolutnie nie wykorzystujemy skór słabej jakości. Artykuły gotowe proponowane przez warsztat futrzarski Marczykiewicz nigdy nie są uszyte z futer używanych i nie korzystamy w trakcie wytwarzania z usług firm obcych.

Kuśnierz Sosnowiec

Nasi nabywcy z Sosnowca mogą zakupić jednakowo gotowe futro z naszej kolekcji, jak też zlecić wykonanie futra na wymiar. Proponujemy też przeróbki futer używanych, za sprawą których odziedziczone w spadku po krewnych futro odzyska dawny blask oraz będzie cieszyć następną posiadaczkę futra. Wszystkich klientów z Sosnowca zapraszamy do naszej siedziby, gdzie można oglądnąć i zmierzyć futra z aktualnej kolekcji.

Przykładowe produkty