Zakład kuśnierski Mikołów

Kilkadziesiąt lat tradycji w usługach kuśnierskich.

Kuśnierz Mikołów

Pracownia kuśnierska, która działa pod marką Marczykiewicz obecna jest na śląskim rynku artykułów kuśnierskich już od przeszło kilku dekad. Wyroby futrzarskie marki Marczykiewicz znane są w całym województwie śląskim, w tym w miejscowości Mikołów. Znakomita jakość oferowanych przez zakład kuśnierski artykułów z futer naturalnych jest pochodną m.in. wieloletniego doświadczenia (w tym również zgromadzonego w trakcie kooperacji z różnorodnymi firmami kuśnierskimi z południowej Europy), olbrzymiej dbałości o surowiec używany do szycia futer jak również indywidualnych krojów futer o nieprzemijalnym szyku.

Futra Mikołów

Konsumenci z Mikołowa są dla firmy Marczykiewicz niesłychanie ważni. Pracownia dostarcza im gotowe wyroby kuśnierskie, jak również szereg usług futrzarskich, między którymi wymienić należy przede wszystkim konserwację futer używanych po sezonie zimowym, oprzyrządzenie futra na przyszły sezon, a również adaptacje kuśnierskie futer używanych. Swym nabywcom z Mikołowa za każdym razem udzielamy opartej na doświadczeniu konsultacji odnośnie kupna oraz pielęgnacji futer naturalnych.

Zapytaj o ofertę

Usługi futrzarskie Mikołów

Firma Marczykiewicz szyje futra z surowca własnego jak również przekazanego przez zleceniodawcę, przy czym w dbałości o najlepszą jakość wykonywanych przez zakład artykułów kuśnierskich nigdy nie użytkujemy skór złej klasy. Wyroby gotowe proponowane przez pracownię futrzarską Marczykiewicz nigdy nie powstają z futer używanych oraz nie korzystamy w trakcie wytwarzania z usług firm obcych.

Kuśnierstwo Mikołów

Nasi nabywcy z Mikołowa mogą zakupić zarówno gotowe futra z naszej kolekcji jak również zlecić nam wykonanie futra na wymiar. Proponujemy także przeróbki futer używanych, za sprawą jakich odziedziczone w spadku po krewnych futro odzyska dawny powab oraz będzie cieszyć kolejną posiadaczkę. Wszystkich konsumentów z Mikołowa zapraszamy do naszej siedziby, gdzie można przeglądnąć oraz przymierzyć futra z aktualnej kolekcji.

Przykładowe produkty