Zakład kuśnierski Zabrze

Gotowe futra i usługi kuśnierskie.

Pracownia futrzarska Zabrze

Warsztat kuśniersko-futrzarski funkcjonujący pod marką Marczykiewicz jest obecny na rynku wyrobów futrzarskich w województwie śląskim już od paru dekad. Futra wyprodukowane przez firmę Marczykiewicz rozpoznawalne są w całym woj. śląskim, w tym w mieście Zabrze. Na pierwszorzędną jakość oferowanych przez pracownię futrzarską wyrobów z futer naturalnych wpływ mają m.in. kilka dekad doświadczenia w szyciu futer (w tym zgromadzone podczas współpracy z firmami kuśnierskimi z różnych krajów Europy), kolosalna troskliwość o materiał wykorzystywany do szycia futer a także indywidualne kroje o wiecznym sznycie.

Futra Zabrze

Zależy nam na klientach z Zabrza. Proponujemy im gotowe wyroby futrzarskie a także mnóstwo usług futrzarskich, między jakimi wymienić wypada przede wszystkim renowację futer używanych po sezonie zimowym, oprzyrządzenie futra na nadchodzący sezon, a ponadto przeróbki futrzarskie futer używanych. Naszym konsumentom z Zabrza za każdym razem udzielamy przydatnych porad odnośnie kupna oraz pielęgnacji futer naturalnych.

Zapytaj o ofertę

Kuśnierstwo Zabrze

Firma Marczykiewicz szyje futra z materiału swojego a także powierzonego, przy czym dbając o najdoskonalszą klasę produkowanych przez pracownię artykułów futrzarskich absolutnie nie używamy skór marnej jakości. Wyroby gotowe oferowane przez warsztat futrzarski Marczykiewicz nigdy nie są wykonane z futer używanych oraz nie korzystamy podczas wytwarzania z usług firm obcych.

Futrzarz Zabrze

Nasi konsumenci z Zabrza mogą dostać zarówno gotowe futro z naszej kolekcji jak też powierzyć uszycie futra „na miarę”. Proponujemy także przeróbki futer używanych, za sprawą których odziedziczone w spadku po krewnych futro odzyska niegdysiejszą elegancję oraz będzie cieszyć następną użytkowniczkę. Wszystkich konsumentów z Zabrza zapraszamy do naszej siedziby, gdzie można oglądnąć i zmierzyć futra z bieżącej kolekcji.

Przykładowe produkty