przewiń w dół

Futra Bytom

futra BytomPracownia kuśnierska działająca pod marką Marczykiewicz funkcjonuje na śląskim rynku wyrobów futrzarskich już od kilkudziesięciu lat. Marka futer Marczykiewicz znana jest w całym woj. śląskim, w tym w mieście Bytom. Na doskonałą jakość oferowanych przez warsztat futrzarski wyrobów z futer naturalnych składają się m.in. długoletnie doświadczenie (w tym zebrane podczas współpracy z firmami futrzarskimi z całej Europy), ogromna dbałość o surowiec wykorzystywany do szycia futer oraz własne fasony o ponadczasowym szyku.

Klienci z Bytomia są dla nas bardzo ważni. Oferujemy im gotowe wyroby futrzarskie oraz szereg usług kuśnierskich, pomiędzy którymi wymienić należy przede wszystkim konserwację futer używanych po sezonie zimowym, przygotowanie futra na nadchodzący sezon, a także przeróbki kuśnierskie futer używanych. Naszym klientom z Bytomia zawsze służymy fachową poradą odnośnie zakupu i konserwacji futer naturalnych.

Kuśnierz Bytom

Firma Marczykiewicz szyje futra z surowca własnego oraz powierzonego, przy czym w trosce o najwyższą jakość wytwarzanych przez warsztat wyrobów futrzarskich nigdy nie wykorzystujemy skór złej jakości. Wyroby gotowe oferowane przez pracownię kuśnierską Marczykiewicz nigdy nie są uszyte z futer używanych i nie korzystamy podczas produkcji z usług firm trzecich.

Nasi klienci z Bytomia mogą zakupić zarówno gotowe futro z naszej kolekcji jak i zlecić uszycie futra na miarę. Proponujemy również przeróbki futer używanych, dzięki którym odziedziczone w spadku po krewnych futro odzyska dawny blask i będzie cieszyć kolejną właścicielkę. Wszystkich klientów z Bytomia zapraszamy do naszej siedziby, gdzie można obejrzeć i przymierzyć futra z aktualnej kolekcji.

Kuśnierze Katowice Futrzarstwo Będzin